Új hozzászólás Aktív témák

  • Silvirenzo

    csendes tag

    Hát ne haragudjatok,(az is leheg h nem ingem de ez nem feltétlenül derül ki) de pl én visszaolvastam 5 oldalt 50 hozzászólás/oldal és nem találtam az igényeimre választ, ezért úgy gondoltam gyorsabb megkérdeznem! Annak meg már tényleg nem látom sok értelmét h 1000 hozzászólást végig olvassak.... így is 250-et már meghaladtam az se volt kis idő! És nem a hozzám hasonló újoncok kérdéseitől lesz telített a topic hanem azoktól akik rosszúl reagálják le mert tessék én vagyok már a 3. aki lereagálja wwhy hozzászólását azaz 5 fölös hozzászólás plusszba ami offtopic ráadásul senki se haladt előre és 2 oldalanként előfordulnak ilyenek mert valakinek valami nem tetszik.
    Viszont ha idegeskedés nélkül válaszolnánk a kérdezőknek 1 kérdezőre max 2-3 válasz jutna az összesen 4-5 hozzászólás, és még haladnánk is előre aki pedig visszaolvas hamarabb beleszalad a válaszba és már nem fogja fel tenni ő se a kérdését. Most komolyan ilyen eget rengető probléma valakinek a sok felkiáltójelezés?! Ne legyünk már ennyire szörszállhasogatóak!

Új hozzászólás Aktív témák