Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz giigz #94949 üzenetére

    En a tenyre irtam, amit irtal, tenykent. "kedves kontar baratom tevedesben vagy megint, akku melle nem kell toltot is venni, a generator tolti" Ez igy önmagaban butasag....mar ne is haragudj.

    Nekünk meg ha jol emlekszem 2004 környeken az akkor 3 eves vw Bora kocsink merült le egy sieleskor egy het alatt. Azota apum rendszeresen tölti mindegyik kocsit otthon es eszre is venni ha par honapig nem volt kabelen akkor töltes utan sokkal könnyebben indul stb.

    Nekem az astra 1x koppig lemerült, de ott valszeg akku hiba is volt, de a müszer nem mutatta ki, de addig erösködtem, amig kicsereltek, azota az uj akkut is töltenem kellett, mert gyengült az öninditozas.

    Szoval ez a tölti a generator, nem kell akkutöltö, ez max nem telen, nem dizel, nem riasztos es inditas utan legalabb 10km-t nem varosba pöfögös auto eseteben tudom alairni.

    Amugy meg ha jol emlekszem, pont Te voltal aki ugyancsak kritizalta a "tenykent allitok valamit, mert nekem igy van" tipusu hszeket :U elkepzelhetö, hogy van olyan autos, aki nem pont olyan kocsival, nem pont olyan akkuval, nem pont olyan tavokat tesz meg mint Te?

Új hozzászólás Aktív témák