Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    válasz Tom1939 #214975 üzenetére

    atom jó, nagyon szeretem
    csendes, és egyrészt nagyon észrevétlenül állítja le a motort (vagy indítja be) másrészt a hangszigetelés is nagyon jó
    apróság például, de remek példa: öcsém beült, lehúzta az ablakot meg fel a kapcsolóval és azonnal mondta: ezek nem az alsó polcról válogattak (lassú indítású és lassabban is érkezik meg, nem full sebességgel csapódik az üveg a tömítésbe, valamint olyan a szigetelés, hogy nem hallod a motort dolgozni meg azt sem, hogy az ablak csiszolja a tömítést - egyszerűen nincs hangja az üvegnek lefelé-felfelé)
    Budapesten 4,xx-el járok vele, faluban kicsit több, mert kevesebb a lámpa és a megállás, nincs ami töltse az akkut. pályán meg 6,8-7 liter mert ott csak a szívó benzin dolgozik a légellenállás és a súly ellen
    imádom, hogy nincs fékpor a felnin (a hátsó féktárcsa szerintem még meg sem kopott)
    nem használtam Rav4-et, egy Kodiaq-om volt előtte és annál nyilván kisebb, de nem zavaróan egyébként
    ami feltűnő, az az, hogy hátul fejtérben elszűkül (oldalról közel van az üveg, felül marad hely), szóval inkább 4 személyes mint 5

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák