Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hellomi

    tag

    válasz tibbike01 #213251 üzenetére

    Ez egyebkent pont olyan mint barmi mas muszaki cikk. 2008 ota iPhonet hasznalok, minden evben megvettem az aktualisat, 1 evesen lecsereltem oket. Soha egyikkel se volt bajom, mig iden a 14Pro Max, ahogy megjott, 2 naposan elkezdett villogni a kepernyoje, garanciaban visszavittem, egybol csere, masnap mehettem az ujert. De a topicjaban minden evben tobb ember is kifog egy-egy hibas darabot, vagy ujonnan, vagy fel ev utan jon elo nemelyiknel valami gond. Tobb millio autot adtak el szaraz kuplungos DSG-vel. Igen, lehet hallani bajokrol, altalanossagban 200k km korul kuplungok es mechatronikai egysegek cserere szorulnak. De ez is olyan kopoeszkoz mint egy fektarcsa. Van akinek 40k km-t bir, van akinel 80k-t. Ami meg leterdel gyorsan, siman egy nem tokeletes peldany, ott a gari.

    ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

Új hozzászólás Aktív témák