Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz tresh #100535 üzenetére

    Opel astra H GTC 1,7cdti (110 lovas, 6 sebesseges valtozat, 180k km van benne kb)

    P0234 hibakod autopalyan egyenletes 120-140 el haladva, de lagalabb 200km folyamatos haladas utan. Gyorsabban, lassabban nem csinlja....ilyenkor jön a kis engine management lampa. Parkoloba kiall, auto leallit, ujraindit, hiba megszünik. Lehet csak 10km re, lehet a következö 200km re, teljesen random, semmi összefüggest nem talaltam semmivel. "Nagyszerviz most volt" :D , plusz ilyen motormosot is kapott olajcsere elött, dizel rendszer pucolot 2 flakonnal amit gazolajhoz kell tölteni. :U (ha Nemetorszagbol megyek haza a kb 1200km alatt legtöbbször egyszer sem csinalja. Ha otthonrol jövök vissza legtöbbször csinalja.....nagyon sok racionalis magyarazatot latok erre is :) . Nemet oldalon mindig gyorsabb tempot megyek, ott nincs, szlovakoknal, cseheknel mindig a 130-140 közötti tempomat megy.

    Szoval most a legjobb tipp, hogy a turbot ki kell pucoltatni....de nem olcso mulatsag es nem is biztos, hogy megoldja a gondot (ahogy a neten olvasgattam :( )

    (#100536) footy: Megtörtent....nyaron mas volt a hibakod (most hirtelen nem emlekszem), most ez a P0234 .... a hiba ugyan az. Neten eleg sok variaco van, hogy kinek mi segitett, de akad olyan is, aki kb a gazpedal erzekelötöl elkezdve, nem tudom en mit ki nem cserelt mar az auton (markaszerviz tanacsara) es miutan ez sem segitett, közölte a szerviz, hogy hat akkor passz :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák