Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz arminlok #83470 üzenetére

    Azért pl egy izmosabb proci léghűtőt nem raksz bele a Minibe - max 160mm magas hűtőt bír el, 400mm-es VGA hosszal, szemben az R4 170/430-at tud elrejteni. Tudom, minimálisnak tünhet, de néha pont ez számít.
    A másik, ha komolyabban tuningolnál, akkor vízhűtés is felmerül. Az R4-be bele tudod rakni a vízpumpától kezdve, a radiátoron át minden részét a házba, Mininél ez elképzelhetetlen.
    Gyakorlatilag, átlag usernek elég a mATX, és a Mini is - akinek van valami különleges igénye, és ATX lap kell (én pl nem találtam anno dupla SATA vezérlős mATX lapot, ezért kellett a nagyobb ház is), annak meg ott az R4 (R3-at nem vennék, van egy pár jó fejlesztés az R4-en :) ).

    balagedebr

    Kingston V300 SSDk nem ajánlottak, helyette néz inkább egy 840EVO-t pl. Más adattároló nem lesz benne, csak az SSD?
    Az alaplap alapból nem támogatja a procit, csak P1.60-as BIOS-től, erre figyelj!

    [ Szerkesztve ]

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák