Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abrion

    senior tag

    válasz MaddeNNNN #171710 üzenetére

    Hogy érezek én? nekem is barkobáznom kell, hogy mit hagytam, ki, megírtam hogy hány forint van rá, milyen vgaval rendelkezem, és hogy singleplayer játékkal fogok játszani.

    Leírom még1x
    1. Mire fogod használni a gépet? single player game, és 1000% hogy nem lesz e-sport.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8 | ADATA SU 800 128GB | Toshiba HDWD110
    Ennyi amit áttudok vinni az új gépbe
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    PC HÁZ amibe tudom rakni egy optikai meghajtott "DVD IRÓT" most hogy leírtam, leesett hogy nincs a 2 listában :D több jó :D
    Alaplap: Intel, hm mivel van egy ssd és egy hdd + dvd iróm, minimum 4 sata csatlakozó kell ide hogy ha mondjuk, veszek még1 Sata SSD, és gen4 m2 lehessen rárakni, mondjuk kettőt, és gen 12 cpu támogatás, ugye a 13 az új? szóval ja 12 CPU támogatású alaplap.
    CPU:12 GEN CPU, ami elégséges lesz a VGAnak játékban.
    RAM:szintén, csak ne legyen túltolva a dolog, 2x16gb, elég lesz ennyi ram 3 évig minden játékban, FULL HDban, remélem.

    M.2 SSD: jó lenne venni 1TB gen 4t, a meglévő ADATA SU 800, elég szép 73TB írása van már, még kb fél év és eléri a bűvös 100TB garancia határt.

    SB:valszeg olyat fogok keresni aminek van windows 11 driverje, valoszinüleg Creative Sound Blaster Z SE, de ez jövöre fog összejönni.

    4. Mennyi a kereted rá? amit idáig láttam, nem hiszem hogy 140k forint elég lesz ide, hacsak nem lesz valami kurva nagy leárazás mindenre.

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)a VGA Freesync, de amúgy egy LG Led monitor, 1080p max felbontással 75HZ
    , de lehet hogy lefogom cserélni egy jobb frissítésű monitorra, mondjuk egy 144hz, de nem most.

    Remélem így már nem kell barkochbázni :)
    Ja igen, ha nem lesz elég a 140e Forint az Alaplapra + CPU + Ramra, akkor, csak annyit kérek hogy az legyen irva hogy +xyz kell még a teljeshez

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák