Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pumilecs

    kezdő

    válasz Paxker315 #154673 üzenetére

    Köszönöm válaszod,
    az én gépemben is bq system power van, csak az alzán néztem konfigot mert ott találtam 1600af-et, és ott nem volt ilyen. illetve a ramom is ilyen pont az amit ajánlottál csak gondoltam itt spórolnék ezzel, nem tudom érdemes e ezt kimaxolni egy "adobézős"-netezgetős gépnél.(mondjuk nettó 2500ft-on ne fukarkodjak már...)
    Köszönöm a tippet a házra is, mindenképp ilyen lesz.
    A lapot elnéztem m-es lapot akartam írni csak legépelni már nem sikerült tehát igen, b450m pro 4 lesz.
    VGA ról meg nem vagyok biztos hogy a használt cikkbe belemegy őnagysága, bizalmatlan az eladókkal szemben. Mik a tapasztalataid? mennyire érdemes az apróról vásárolni? engem meg lehet győzni ahasználttal kapcsolatban. max nem mondom el az asszonynak, hogy honnan van ;] :)) .

    Illetve még megkérdezném, hogy mivel laptophoz szoktatott az alany, a halkabb működést is megszokta. na most itt nem a szupercsöndről beszélek, hanem hogy olyan ne legyen mint pl nekem az r5 3600 gyári hűtője: üvölt hogy cseréjjem ki (1600-1800-on dolgozik, nyitva kell tartanom a házat mert egyébként 70°C játék alatt...) és a májusi jövedelemből el is fogok lőni proci hűtőre meg 4 db házventire. ezt elkerülvén az 1600-as konfigba is szeretnék valami procihűtést, amivel nem üvölt a gép és hüsi.

    Előre is köszönöm a válaszod! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák