Új hozzászólás Aktív témák

  • nemmaradtnév

    tag

    válasz whabaky #9127 üzenetére

    whabaky: Jogos a felvetés, ez nem jutott eszembe. Napi kettőnél többször nem hinném hogy kapcsolgatná... (Bár ismerünk mindannyian 80 körülieket, néha érdekes elképzeléseik vannak a modern kütyükről :D)
    Amit szánnék bele, az CrystalDiskInfo szerint 2200-szor volt bekapcsolva és 7000 órát futott, PATA-s Samsung és "Jó" állapotúnak tartja a progi...
    Ezt én vállalhatónak érzem, de igazándiból fogalmam sincs a használt vinyókról :D

    fezlergabor : Köszönöm :) Alaplapban teljesen igazad van. Táp: több Chicony táp is van a családban, és még sose volt velük gond... Nem tudom megéri e a plusz pénzt. (Lehet, még elgondolkozom rajta)

    dfsz34: Az ötlet maga kiváló, de mivel évek óta mások levetett gépét használja, direkt szeretne most végre egy újat és én megértem :)

    tikshow és vond: Ez egy teljesen oké felvetés... Én is gondoltam már rá, de ha alapértelmezett letöltési helynek beállítom neki a merevlemezt, meg gyorsítótárnak, ilyesmiknek, akkor talán nem lesz gond.... (Bár a mindent program gondolkodás nélküli telepítésének a problémája így is fennáll :D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák