Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz balpis #7404 üzenetére

    Transzkódoló gép diszkrét VGA nélkül? Háááát ahogy gondolod...
    Pl. egy ilyen séma miatt, ahol a dekódolást dedikált hardver végzi és az encodolást dedikált hadver gyorsítja.
    Na, most, hogy ebben a HD2000-es I5-2400 (amit én javasoltam) mennyivel jobb egy normálisabb NVIDIA-nál vagy egy AMD-nél egy adott alkalmazásnál vagy egy adott transzkódolásnál azt nem tudom pontosan... de van egy sejtésem. Ezzel nem akarom letegezni a HD2000-es IGP-be épített QuickSync-et de sicher ami sicher. Több, mint 10 éves stúdiós múlttal a hátam mögött én nem ajánlok senkinek IGP-s gépet transzkódolásra vagy úgy általában stúdiós munkára.
    Arról nem is beszélve, hogy az általa használt alkalmazások is változni fognak és akkor jobb, ha van egy diszkrét VGA megoldás is a tarsolyban... azaz álljon több lábon. Egyébként az Interl HD3000-ese is smafu az érkező IVY-k IGP-je mögött, ami még mindig csak alulról fogja közelíteni a középszerű diszkrét VGA-kat.

    :D azon mosolygok, hogy ezen nincs is mit rágódnunk. Azt sem tudjuk, hogy most mit használ, ő meg azt sem tudja, hogy 1 év múlva mit fog használni. :DD

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák