Új hozzászólás Aktív témák

  • buek1967

    tag

    Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt erre:
    Az AC Black flag már nem fut el majd a hatéves gépemen: Q6000 2,4 Ghz, Gigabyte X38-DS4 alaplap, 4GB DDR2 RAM Mire érdemes cserélni most egy 8800GT-t? Illetve a rendszerigény is 2,6-s procit ír elő, de simán tudom húzni kicsit, illetve esetleg hűtőcserével akár 3000-ig is.
    Ha nincs megoldás, milyen alaplap+vga+DDR3 való nekem? A konfiggal mind a mai napig elégedett vagyok. 96GB SSD-ről tölt a win7 és a 8800GT is mindent vitt eddig. Szóval feleslegesen nem költenék...

    Mindenki azt írta, vegyek új deszkát, procit, ramot, vga-t. Egy gondom van csak: megnéztem mire cserélhetném és mondjuk egy FX-6300 vagy egy FX-8320 vagy egy i5-s rendszer lenne ésszerű, de még a legerősebb i5-s is csak kétszer olyan gyors a tesztekben, mint a mostani Q6600. Ráadásul a Q6600 sincs kihasználva az idő 80%-ban. Nem lehetne valahogy mégis, mondjuk alapos felhúzással rábírni, hogy vigye a játékot, aminek a minimuma Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz? Akkor elég lenne hűtőt (milyet?) és VGA-t (milyet?) venni bele. (Ja: a BF4 simán megy még a 8800GT-el is.)

    Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

Új hozzászólás Aktív témák