Új hozzászólás Aktív témák

  • Zimmi91

    addikt

    Sziasztok!

    B760 + 12400F félkonfigot akarom lecserélni ha megéri, AMD-n gondolkozom, nem tudom mennyit nyerhetek vele, leginkább multis játékokkal játszom.
    A Ramnál vagyok tanácstalan, hogy induljak meg a DDR5 felé vagy még elég ha 16 giga helyett 32re upgradelek?!

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?

    Játékra és alap otthoni felhasználásra kellene. Játékból főleg multiplayert játszom. CS2, Apex, Codok, Wow, Fifa

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?

    VGA: Asus TUF 3080 OC 10Gb
    HDD: Crucial MX500Gb , 1Tb WD Blue SN570 M2
    Táp: be Quiet! Straight Power 11 650W
    Ház: Fractal Design Define Mini C

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?

    Cpu, aio hűtő, alaplap, ram

    4. Mennyi a kereted rá?

    Régi cuccokat eladom +50k ~ 160k , nyilván lehet olcsóbb is meg 1-2 ezressel mehetünk feljebb is ha muszáj :)

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)

    FullHD/1920*1080, 165Hz, DP csatlakozó, Freesync támogatással
    Ha újítok is max 240-360Hz felé indulok el, fullHD tökéletes nekem.

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    Egy kis rgb mehet, ha nem annyival drágább :)


    Előző félkonfigot is nektek köszönhetem, remélem most is tudtok segíteni! :DDD :R

    " Just remember Manchester is RED! "

Új hozzászólás Aktív témák