Új hozzászólás Aktív témák

  • palfitom

    félisten

    válasz fOriginal #169457 üzenetére


    fOriginal

    Szívesen.

    Igen, jól érted.
    Lap: X570 totál felesleges, sőt, az aktív hűtése miatt még "hátrányos" is lehet. B550 a legújabb, az ajánlott lapok szinte mindent tudnak, amit kell.
    Hűtő: ahogy írtam, az 5600/5600X-ek nem forrófejűek, nem kell rájuk brutál hűtés. (pl. egy 10.000 Ft-os Freezer 34 eSports hűtővel is simán és halkan hűthető egy 5600X)
    Ram: 16GB is elég lehet, de ha kényelmesen belefér, akkor mehet a 32.
    SSD: egyértelmű.
    Táp: jelenleg számodra 600-650W is elég lenne, de ha tervezel a közeljövőben VGA-fejlesztést, akkor mehet 750-es.
    Ház: ezek a Lian Li-k nem túl jól szellőznek (Lian Li O11 Dynamic-ot használok jelenleg, szeretem, tetszik, de attól még nem jó a szellőzése...), ezért is javasoltam mást.

    Több boltban is kérhetsz összeszerelést (illetve érdemes csekkolni a készletet/árakat), pl. Alza, Aqua, Ipon, PCX, Zóna Computers, stb.

    Nem tisztünk "beárazni" más portékáját, a megéri-e kérdést neked kell megválaszolni. Az én álláspontom szerintem egyértelműen kiderül az előző válaszaimból! ;)

    Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák