Új hozzászólás Aktív témák

  • fntastic

    aktív tag

    Még mindig nem jutottam dűlőre néhány dolgot illetően, szóval segítsetek. :)
    Adott egy i5-2300 proci,
    emellé gondoltam:

    AsRock B75 Pro3-M
    van előlapi USB 3-ja, ez fontos nekem. 1 x Front USB 3.0 header (supports 2 USB 3.0 ports) ezt írja a gyártói oldal, tehát akkor erre rálehet kötni egy Sharkoon USB3 Front Panel-t amibe kettő csatlakozás van?

    KINGSTON 8192MB HyperX XMP Red Limited Edition DDR3 1600MHz CL9 KIT
    ér valamit ez az XMP? jó vétel lenne ez? vagy inkább 1 modulos CSX? vagy mi?

    KINGSTON 120GB SATA3 2,5" SSDNow V+200
    másfél ezerrel több, mint az OCZ Agi3, de van hozzá beépítő keret, ezért gondoltam ezt (meg talán kevesebb panaszt is olvastam róla, bár lehet azért mert kevesebb embernek van)

    SHARKOON USB3.0 Frontpanel B
    mert ugye kell előre USB3

    HDD
    nem tudom, milyen kellene, ugye a gép videószerkesztésre lesz használva, így a HDD-re mennének majd az adatok, de előtte SSD-n dolgoznánk velünk, szóval nem tudom hogy elég lenne-e lassú, avagy sem, valamint melyik éri meg árban?

    Ház (+esetleges ventik)
    valamibe bele kellene tenni ezeket, lehetőleg legolcsóbban, de azért ne legyen gond a melegedéssel, de gondolom nagyon nincs minek, über VGA nem lesz bele véve, max. közép kategóriás

    Táp
    van egy FSP 350W-om és Gigabyte SuperB 460W-om, ha az egyiket fellehet használni, akkor nem fontos, ha nem, akkor milyet lehetne?

    Kártyaolvasó
    fogalmam sincs, milyet kellene, csak legyen gyors és USB3-as :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák