Új hozzászólás Aktív témák

  • janosone

    újonc

    Sziasztok!

    Olyan kérdéssel fordulok Hozzátok, hogy tudnátok-e egy jó konfigot mondani nekem.

    A felhasználás célja:

    Munka. Weboldalkészités, Grafikai munkák, Marketing, Reklám, Programozás, Néha videószerkesztés (nem készités), hasonló munkák, egyféle PR szerű dolog kiegészitve egy kis IT-val.

    Nem vagyok teljesen tudatlan, van egy elképzelésem, de nem tudom, hogy mi az ami megérné most.

    Az elképzelésem:
    Az alaplapról fogalmam sincs, hogy mit érdemes.
    A processzor az i5 vagy i7 processzor (nem 1-2 generáció, valamivel újabb) nem számit nekem hogy hány GHz van ráirva, a teljesitmény a lényeg.
    Mindez 8 vagy 16 GB (??) memóriával kiegészitve (1600 MHz-en), valamint egy olyan videókártyával, ami viszonylag gyorsan teszi a dolgát renderelésnél, nem gondolkozik a megjelenitésen, hasonlókon.
    Emellett lesz egy 240 GB-os SSD és egy 1 TB-os HDD.
    Még amire tippre lenne szükségem, az egy tápegység lenne. Én a 750 W környékén gondolkoztam, konkrétan pedig Chieftec vagy Corsair márkában.

    Szóval a lényeg: van 200 ezer +- 15 ezer forint arra, hogy összerakjak egy gépet (csak ami a házon belül van), ami alkalmas komolyabb munkára is.

    Köszönöm a segitségeteket! :R

    J.

Új hozzászólás Aktív témák