Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Somatom #5590 üzenetére

    Nem bizonytalan. Nem értem miket hordasz itt össze-vissza. Hányszor és milyen hosszú ideig használtad? Nekem soha nem volt gondom az elmúlt 3 évben, YT is hibátlanul megy 4K-ban. Saját API-kulcs eddig is javasolt volt mivel a beépített ideig.óráig működhet, saját API-val meg addig amig meg nem unod.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • Ejelhar

    senior tag

    válasz Somatom #5590 üzenetére

    Hiába jobb a képminősége, ha bizonytalan a működőképessége.

    Elbeszélünk egymás mellett. A CE működés -ha lejátszásról van szó- stabil, ellentétben az Androidos vonaléval.
    Például nálam a Khadas Androidjával nincs gond (pl. minden hangformátumot és nem is csúszik el és nem is kukul meg), de a kép nem tökéletesen folyamatos, mintha eldobálna frame-ket.

    Ubuntu Linux alatt minden van ugyan, de a gyári Kodi nyűgös. Lejátszása CE minőségű, viszont nem viszi az ISO fileokat és nem lehet állítani a fényerőt és kontrasztot, valamint nem visz olyan gányolt és hibás file-okat, amit a CE szó nélkül.
    CE alatt a legjobb és stabil ha filmlejátszósról van szó.

    YT hiba most, tán egy éve-két éve TMDB hiba szinten mindenkinél (api verzió csere), illetve fanart.tv is meglépte a múltban azt, ami most a Google.

    De ugye itt van lehetőség a beavatkozásra (ellentétben mondjuk a régebbi TV-k nem működő Youtube klienseivel), illetve ettől még lehet filmet/sorozatot nézni, csak funkcióvesztés van látvány és kényelem terén.

    - Nem működik az YT az érvénytelen api kulcs miatt? Hát, filmelőzetest nem tudok nézni vagy színészekkel készült interjút sem.

    - Nem működik a TMDB? Ez már fájóbb, mert nem katalogizálja színes-szagos módon a filmeket/sorozatokat, kénytelen vagyok filekezelőből betallózni az újabbakat. (amúgy aki nem generált magának kulcsot, annak kb. olyan két hét után megjavult, mert lejött erre egy plugin update).

    -Nem működik a fanart.tv api kulcs megfelelően? Sokan észre sem vették, mert azért töltött le, csak nem mindent. Pl. én rögtön észrevettem, de csak azért, mert a sorozatokat "Logo" nézetben listázom, az újaknál sima szöveget tett oda egy fancy logo helyet.

    És ugye ez nem OS függő, egy online szolgáltatás változása/korlátozása mindenkit érint aki használja. A kérdés inkább az, hogy van e lehetőség frissítésre (azért is említettem példámban a TV-ket, mert az nagyot szólt, a Youtube kliens leállása rendes nagy anyázást generált).

Új hozzászólás Aktív témák