Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz boborján2 #10259 üzenetére

    Szia!

    Nem hinném, hogy a táppal lenne a gond, mert akkor esetleg olyanokat produkálna, hogy kikapcsol magától, random újraindul, esetleg lefagy és újraindul, vagy be sem kapcsolna.

    Ez melyik Xiaomi TV Stick, az első verzió 2020-as sima HD-s, ami neked van?

    Annál szerintem inkább a hardver erejében lesz a hiba, nem túl acélos Amlogic S805Y Quad-core 1.2 GHz (ARM Cortex-A53) proceszor és mindössze 1GB DDR3-as ram.

    Ennél még a 2018-as Xiaomi Mi Box S is erősebb, nekem az van egy régi Full HD (buta)TV-re rákötve és annál pöccre indul minden és szépen működik mind a mai napig.
    Viszont abban erősebb a processzor is, Amlogic S905X Quad-core 1.5 GHz (ARM Cortex-A53) , illetve 2GB DDR3 memória is van benne, és ezek sokat számítanak szerintem.

    A 2022-es Xiaomi TV Stick 4K (V2) ami ilyen specifikációkkal rendelkezik, annak szerintem működnie kell rendesen, illetve az új 2023-as Xiaomi TV Box S (V2), azok szerintem jobb választások, még ha csak sima Full HD-s tv-vel is használja csak az ember, mert hardveresen szépen kitudják szolgálni azt.

    [ Szerkesztve ]

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Új hozzászólás Aktív témák