Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz oreg0503 #90673 üzenetére

    Köszi! Ránézek majd hátha tényleg ez okozza. Baromi jó lenne, mert ha lehet, akkor inkább nem költenék rá. Én azért tartom valószínűbbnek, hogy túlhúzták a memóriát és valami kiégett, mert vegyesen kaptam single channel és dual channel memóriát a laphoz. Ebből gondolom, hogy a dual channel párja égett ki, amikor a hiba keletkezett. De végülis ez is csak egy hipotézis, amire nem kerestem bizonyítékot. Arra gondoltam még, hogy esetleg veszek olcsón apróról egy Pentiumot, és kipróbálom azzal is a lapot. Ha azzal se megy, akkor nagyobb az esély, hogy a CPU rendben van, a lapot, a pentiumot, az i5 hűtőjét és a memóriákat meg talán el tudom adni egyben netezős gépnek 20-25k körül, amiből kijön egy új lap ára. Egy csomó ilyen számomra felesleges alkatrészem van, de egyszerűen nem viszik el őket külön aprón, nullára meg nem tudok lemenni az árral. Egy CPU-t már adományoztam az itteni iskolának, bár szerintem nem veszik hasznát, mert közbeszerzést csinálnak. Kidobni nem akarom, fogalmam sincs, hogy mit kezdjek velük. Lehet, hogy lecserélem a monitorom meg a tápot is, aztán építek velük egy ilyen adomány gépet., ami netezésre vagy kis mértékben játszáshoz elég.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák