Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiddlestick

    aktív tag

    válasz wassabi11 #85351 üzenetére

    Ennek mondjuk kivancsi lennek a hangzasara ! :U

    Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

  • klepto

    addikt

    válasz wassabi11 #85351 üzenetére

    Az kevésbé szimpatikus termék; ill. maga az MSI sem a szívem csücske. Annyira el van aprózódva a kínálatuk, ahol én nézem, ott csak B350-es lapból van vagy 13 féle, hogy egyszerűen nem értem, nem látom át, hogy erre miért van szükség. Mert az Asusnál van 2 prémium, 2 közép, és 2 belépő, ami még belefér a bögyömbe; de a 13 azért túl sok...
    Pl. mi a különbség egy Tomahawk, egy Mortar, egy Bazooka, egy Gaming plus, egy Karit, stb. között a különbség a csatlakozókon kívül?
    Ha olcsó kategória, akkor nekem az alábbi lapok tetszenek:
    MSI B350M MORTAR a csatlakozók miatt (a Tomahawk drágább is lenne, a Tomahawk Plus pedig még több),
    ASUS TUF B350M-PLUS GAMING a márka és mert tetszik (tudom, ott van az ASUS PRIME B350-PLUS, de annál ez nekem jobban tetszik, és csak 200.-Ft-al drágább)
    ASROCK AB350 Pro4 , mert ez a legolcsóbb, és mert tetszik a kivitele; valamint a szitázáson kívül nekem olybá tűnik, hogy teljesen megegyezik az ASROCK Fatal1ty AB350 Gaming K4-val, ami árban még az Asus Tuf-nál is drágább.
    De ahogy írtam, ha már egyel feljebb kacsintgatok, akkor nekem a fentebb írt lapok tetszenének, és még agyalok, hogy az itt felsoroltak egyike (Asrock, Asus, vagy Msi Mortar), vagy a magasabb árkategóriás MSI (a megerősítések és a VR chip miatt), vagy Asus legyen-e inkább (a márka, a kinézet, és az integrált hang miatt) :B

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák