Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anytime

    őstag

    válasz bluyoo #44799 üzenetére

    Szia!:)

    Természetesen játék miatt akartam a ROG lapot, de ezzel a géppel dolgozom napi szinten a vállalkozásomban is. Gondoltam az irodai munkát elviszi a ROG lap is :DDD, de megtorpantam amikor láttam, hogy nincs sima analóg kimenet!

    Úgy gondoltam, hogy ha meg is veszem a ROG-lapot és a CPU-t (1155), akkor a VGA kártya beszerzéséig simán dolgozom (mint eddig és ezt valóban nem emlegettem, mert ez nem lehet szűk keresztmetszet) és a ROG lap integrált GPU-jával a béna kis játékaim (régi TW és a SimCity5) és filmjeim elmennek rajta.

    Amit most ajánlottál deszkát, az úgy látom, tökéletese ..., DE:)

    ... akkor ezzel a Display Port / VGA-val azt is meg tudom csinálni egy ROG lap esetében, amíg nincs meg a VGA kártya, hogy az alaplap KÉT a két darab Display Port kimenetét alakítom át D-SUB-ra? Mert ha igen, akkor mégis csak lehetne ROG a játék miatt, ami munkára is jó (a munkát most hangsúlyozom:)?

    Amennyiben igen, akkor ugye ez a javasolt VGA kártyánál sem lesz gond, mert annak van 4 darab Display Port kimenete.

    Köszi a segítséget és a válaszokat, még ha elég kaotikus is volt az igény előterjesztése :B

    Üdv:
    anytime

Új hozzászólás Aktív témák