Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz bambano #9270 üzenetére

    Igen és az én igazamat támasztja alá: " se biztonságban nem annyira megbízhatóak".
    Bár mivel pont arra válaszoltál, elolvashattad volna többször, ami pedig a jack-et illeti, a DC jack-re értettem, gondolom az audio jack-re gondoltál, ha így rákérdeztél.

    (#9271) vkp: Egy ilyen egyszerű hosszabbító készítésénél nem érdemes nagyon belemenni a szerelési utasításokba, illetve a szabványokba (ami némely esetben inkább idiótaság), természetesen abban igazad van, hogy a nem megfelelően kivitelezett rendszerek katasztrófához vezethetnek, bár szerencsére én az ilyen dolgokra allergiás vagyok és általában a lehető legjobb megoldásokhoz, illetve kivitelezésekhez folyamodom, ahogy betáp esetén is, ahol egy egyszerű toldás megfelelően kivitelezve nem vezet a ház kigyújtásához, ahogy a való életben az sem, ha mondjuk a porszívóhoz egy hosszabbítót használsz, mert nem elég hosszú a vezeték (persze ha gagyi kínai a hosszabbító gyenge vezetékkel, illetve belső tervezési hibákkal, akkor annak ellenére hogy "gyári", ugyan úgy kigyulladhat és viheti a házat is, környéken volt már rá példa, nem is egy, azóta nálam abban is a szerelhető jöhet csak szóba), de ebbe ne menjünk bele, mert vicc amit ebből csináltatok.
    Én is szeretem a gyári megoldásokat, de nem mindig ragaszkodom hozzájuk, mert némely esetben vagy felesleges, vagy éppen hülyeség, mint kb. a magyar törvényi, illetve jogrendszer, ami a bűnözőket védi, csak hogy szintén a valóságból hozzak egy nem éppen szakmai, de egy egyszerű és szemmel látható példát, legalább is annak, aki nyitott szemmel jár. A témát pedig zárjuk le, mármint a szerelést.

Új hozzászólás Aktív témák