Új hozzászólás Aktív témák

  • mrzed

    senior tag

    Korábban már említettem, hogy amikor megjött a hAP ac2, felkonfigurálást követően fél napig ment rendesen, majd megbolondult a wifije. Ledobálta az eszközöket, ha véletlen fenn is maradt valamelyik, akkor is csak 1Mbit sebességgel tudott kommunikálni. Ezen újraindítás, áramtalanítás sem segített. Már azon voltam, hogy gariztatni kell, de előtte, a hibát követő nap még kipróbáltam, azóta is működik rendesen.
    Tegnap este a gyerekem hbogo-t akart nézni a tabletén, de nem ment... nézem, nincs wifi lefedettség. A szobájában van caps-ként konfigurálva egy RB493AH+R52hn. Ránézek a logokra, folyton újraindítja a manager ezt az ap-t, nem is látszik az SSID -je, csak a lakás másik feléből szűrődik át a másik caps, ott már használhatatlan jele. Átkonfiguráltam önálló ap-re, de ugyanaz a hatás, konnektorból kihúz, majd holnap ránézek. Először arra gondoltam, hogy a fene nagy capsman konfigurálgatás közben megsütöttem a R52hn-t, lehet, hogy a chain 1-et is munkára fogta, azon pedig nincs antenna, csak a nullán. Este már a kosárba tettem egy cap ac-t... szerencsére hezitáltam, mondom majd holnap megrendelem, reggel ránézek egy kicsit jobban.
    Ma reggel elindít... működik, visszateszem a capsman-ba, működik.

    Járt már valaki hasonlóképpen?
    Mi a szent sz@r ez?
    Valami bug, vagy user error?

Új hozzászólás Aktív témák