Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz ekkold #12596 üzenetére

    A 2 éves nagyon határ eset, inkább másfél, pár custom rom már tudta talán 2 éve is ha jól emlékszem (bár ez telefon függő is volt), illetve akkor kezdődött el a dolog, de az én lassan 1,5 éves telefonom is tudta már a kezdetben és most is (A70), szóval csodálkozok, hogy ennyire újdonság sokaknak, illetve azon is hogy egy S8-as telefon pl. nem tudja, már ha Galaxy S8-ról van szó, mert az mindig a prémium kategória volt a Samsungnál és a legújabb szoftverrel illene tudnia már csak a hardvernek is, na de mindegy.
    Egyébként már én is leírtam a véleményem ezzel a MAC-es dologgal kapcsolatban egy kicsit megmódosítva az előző hozzászólásom, bár gondolom ez a vélemény nem mond újat senkinek tőlem :DDD
    Egyébként ennek a MAC-es dolognak inkább kontrollált formában van értelme, ha pont adott MAC címet akarsz használni, mert mondjuk csak azzal tudsz az adott hálózatra felcsatlakozni, vagy ilyesmi, egyébként még rosszul is elsülhet, mert ha identitást akar védeni pont ez a MAC dolog, akkor te elkövethetsz valami hülyeséget más MAC címével és valaki más is elkövethet hülyeséget a te MAC címeddel, szóval tényleg nem sok értelmét látom, na de ez én véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák