Új hozzászólás Aktív témák

  • kabanka

    aktív tag

    Az előző pár bejegyzéshez szólva annyit tennék hozzá, hogy anno nekem egy 4670em volt C2D géppel simán mentek a játékok pl GRID ezt kiemelném, majd lett egy GTS450em (más egyéb okokból nvidiára váltva) XP alatt gond nélkül ment minden. ha a vezérlőben átállítottam bármilyen felbontásra a monitorom követte azt míg win7 alatt vannak gondok, máig. Ha beállítom a játékot egy felbontásra a monitor 1440*900asra rakja be magát 60Hzen az mindegy hogy a játék mondjuk 59Hzra van belőve és a többi. XPnél gond nélkül vette ezeket amit beállítotam az lett a monitoron leellenőrizve. De 7es alatt nem. A lényeg az hogy 7es alatt minden laggolt, szó szerint minden, még a GRID is, ám ha feltettem valami atom régi hackelt drivert minden szépen futott de más okok miatt nem tudtam azt a drivert használni mert akkor bizonyos funkciókat nem tudtam a kártyán kihasználni mint pl a CUDA. Szóval lett két rendszer telepítve amit hamar meguntam mert azért elég nevetséges váltogatni. Aztán eladva vettem egy GTX580at és ennyi. Azzal elvagyok minden szép és jó... de a felbontás és freki állítására nem követi a monitorom. LG.....

    kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

Új hozzászólás Aktív témák