Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz #65675776 #127 üzenetére

    Mondjuk nem sok fogalmam van a makettépítésről, ez igaz. Azt tudom, nekem mennyit érne :) Meg azt, hogy amit a haverod 8k-ból épített, az a gyártónak 2k anyagba került max. És ezt nem darabokból építik, összefröccsöntik, aztán szevasz, illetve ne legyen igazam, ha kézzel festik, dpi pontossággal, akkor akár meg is érhet több pénzt.
    A MK gyűjtői mellett a 10cm magas figura pl olyan minőség, hogy fél méterről még jól néz ki, közelről azért látszik, hogy ez nem 100 munkaórába került, hanem kb 0,1 gépórába.
    Szerintem amúgy ez több lehet mint 120 mm, legalábbis a videón ami youtube-on fenn van, elég nagynak tűnik. Lényeg mondjuk akkor is az, hogy ebben építeni semmit nem kell, max kézzel festeni. HA.

    Persze, kinek mi mennyit hogyan ér, de sima változatot itthon is kaptál volna 9ért. És lehet, hogy lehet majd aktiválni steamen. Ennek ellenére, megértem hogy ott vetted meg, minimum már a fél napos előny miatt is, meg különben is, mindenkinek más a preferenciája.

    Amúgy a várban is igazad van, de. Nem láttam, hogy valaki azt írta volna, hogy ezért nem venné meg, csak hogy ez hiányzik. Lehet, hogy néha látod csak, de először rácsodálkozol a szépre, meg hasonlók (én nem láttam még egyik fajtát sem). Nem kizáró, hogy mindent vigyen, de azért egy szint elvárható (újra mondom, nem láttam még); még ha csúnya, akkor is lehet ettől még tuti jó a játék.

Új hozzászólás Aktív témák