Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Husky

    aktív tag

    válasz reno #1 üzenetére

    - Havi védőpénzt nem fizetek virtuális szolgáltatásért. (Vezetékes telefonnál ott a drót, ott oké.)
    - Nem fogom a napi telefonos ügyeimet hajnalra vagy éjfélre időzíteni csak azért hogy olcsó legyen.
    - Nem fogom a telefonpartnereimet az alapján megválogatni hogy milyen készülékük van.
    - Tehát worst-case scenariot nézek. Percdíjak, ár szerint rendezve, csökkenő sorrendben:

    VitaMAX Dumabérlet -- 39Ft + Havi 2250Ft
    VitaMAX City -- 96Ft
    VitaMAX Joker -- 75Ft
    VitaMAX -- 66Ft
    VitaMAX DUO -- 58Ft
    VitaMAX Joker Plusz -- 36Ft + Havi 375Ft

    Domino Nap -- 39Ft
    VitaMAX Uno -- 39Ft
    VitaMAX Uno Plusz -- 35Ft

    Tehát ha -4Ft/perc, -6Ft/SMS fel tud izgatni, akkor Voda. Ketten maradtak versenyben.

    Domino Napnál viszont van olyan is hogy 33Ft/perc míg a Voda fix 35. Ez tehát a TM átlagárát is lehúzza ~36Ft/percre. Így meg már csak SMS árakban van különbség... Nos, én nem vagyok egy nagy SMS-bűvész... pusztán az, hogy megtakaríthatok akár havi 500 forintot is ha figyelem a vekkert és ügyesen telefonálok nem egy hű de vonzó lehetőség... (Na bumm, max. nem viszem el az autót a mosóba hanem megcsinálom otthon - így ugyanott leszek anyagilag.)

    Tehát: miért menjek át a Vodához?

    (Végülis komolyabban csak az tart a T-Mobile-nál hogy régi ügyfélként ingyen kapom a mail->sms értesítéseket. A Vodánál nem láttam ilyesmit, ilyen árban.)

    Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

Új hozzászólás Aktív témák