Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S.P.Q.R.

    csendes tag

    válasz Blaise #4 üzenetére

    Sejtettem, hogy lesznek ilyen jellegű kissé provokatív kérdések.
    De erre még nem válaszolnék:)

    Amúgy az előzőekre visszatérve, valóban le kell feketetni az alapokat, de könyörgöm itt az időtényező a lényeg. Meddig és minek az alapjait, a jó szakirányokat hiányolom. A laborok meg a mérések meg mindnyájan tujduk, hogy mennyit érnek,...
    PL:
    Bemész pl 30 géphez 60 magaddal
    leülsz egy gép elé jobbára kettessével prof. bejön szépen irogat valamit veled a laborjegyzetből, egyfjata beugróként. Megfelelt akkor mehet tovább else go to ajto.
    Emiatt alapból frászba van az emebr jó fél órát, a maradék másfél úgy tellik el, hogy futkoznak körbe jobbesetben a tanársegédek és próbálnak valamit jobban rosszabbul leadni. Az illető meg nagyon akar már hazamenni. Tisztelet a kivételnek, mert ennek már ellenkezőjét is láttam.

    Nem állítom, hogy mindegyík ilyen, láttam én már ezt is azt is, de nagyon sok iylen sajnos. Amúgy a nyári meló meg szép és jó, valóban hasznos és szükséges is, de nem ekvivalens azzal amit utána mondjuk 30-40 évig kell csinálni. Teljes komolysággal, és nemigen lehet hibázni, a mai gazadasági helyzetben pedig mindenki pótolható, és ezt sokszor pl velem is éreztetik. Épp ezért tiszteletben tartom a véleményeteket, de sajnos nem győztetek még meg, de lehet próbálkozni.

    üdv:
    jómagam

Új hozzászólás Aktív témák