Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Kidus #70 üzenetére

    Más -főleg gyerek- kárára,azt aláírom,de hogy kevesen voltak,akiket 1 csöppet is izgatott a dolog olyan értelemben,hogy akár mondjuk rosszat álmodtak utána,vagy elgondolkodtak és megijedtek -na ettől én nem tartok.A legtöbb ember közönyös az ismeretlen szenvedőkkel szemben.Én se vagyok más,nem azért mondom.Tegnap Pamacska PH!-taggal voltunk buliból jövet,mikor elterült mellettünk 1 hajléktalan.Nem estünk neki ész nélkül hívni a mentőket,meg se kérdeztük mi van vele.Biztos csak részeg...de ha nem,akkor se érdekel,és kevesen jobbak nálunk.

  • Den

    veterán

    válasz Kidus #70 üzenetére

    tudom hogy így értette :) de ennek nincs értelme, mivel meghalt. nincs visszanézés.

    valami elveszett a fickó életéből, ami nem pótolható,nem helettesíthető. persze sok a ha, de akármi is lenne az már nem az az élet lenne amit eddig élt, vannak dolgok amiket nem lehet nem megtörténté tenni. Amúgy ha az embernek rendben van az élete, észre sem veszimilyen tempóval zajlik az. mert ugyanazzal a tempóval halad mint az élete többi szereplője, eleme. egymásra hatva haladnak folyamatosan hatnak egymás életére. Mkor valamimiatt kiszakadsz az addigi életedből, akkor veszed észre mekkora tempóvalk halad, és nem vár rád egy percig sem, a többiek rohannak tovább, nélküled, attól a ponttól minden megváltozik, utána akármi történik,már soa em tudod ugyanott folytatni az életed ahol abba hagytad, minden vátozik,minden haladt továb, és nem biztos hogy egtalálod a helyed ebben az új életben, ami már nem az ami eddig a tiéd volt és amit szerettél

    www.simson4t.hu

Új hozzászólás Aktív témák