Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    nagyúr

    válasz gamingman #13 üzenetére

    Hello!
    A vizsga úgy zajlik, hogy gép előtt ülsz, és ott vannak a kérdések. (a Netacademián egy 2 gépes vizsgaterem van bekamerázva, nem vihetsz be semmit)
    Negyvenpár kérdésre van 3-4 órád (vizsgától függ), van sima tesztkérdés, multiple choice, drag&drop, simulation.

    Konkrét személyes tapasztaltom még nincs ezzel kapcsolatban (tehát nem voltam még ez irányú állásinterjún), de engem nem ''kényszerít'' rá senki, önszántamból, saját szorgalomból csinálom ezt, mert érdekel a téma, és szeretnék ilyen témakörben dolgozni a késöbbiekben.
    Ha egy álláshoz MCSE-t kötnek ki, akkor alsó hangon is 300-at illik elkérni. UK-s állásajánlatokat mazsoláztam a napokban, ott Exchange-s szakit kerestek NAPI! 2-300GBP-ért

    Az MCSE-d pl nem igazán lehet 2 évnél régebbi, legalábbis a 2003-as nem igazán. Ha meg nem igazán vagy képben a dolgokkal akkor úgyis hamar bele lehet rázódni, mivel blindre nem igazán szokták ezeket osztogatni.

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák