Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szemtelen

    tag

    válasz zeno70 #14229 üzenetére

    Uraim egy szóra!

    Kicsit nagyon elmúltak már azok az idők amikor tanulj, tanulj valami lesz belőled. Nekem is ezt tolták a szüleim, mérnöki diploma nyelv vizsga ok, de a szakmában elhelyezkedni off, addig a régi osztályom hülyéje akivel együtt sportoltunk nem csinált mást csak sportolt, nem kiemelkedő játékos, majdnem egy semmi, de érettségit vett a családi ház és az audi mellé, szóval változik a világ.
    Az a szerencse hogy a kedvesem szülei kis pénzeket, de folyamatosan gyűjtögettek neki, állampapír, biztosítások, és a 20 év alatt össze jött annyi, hogy könnyen kiegészíthettük és hitel nélkül vettünk lakást. Van barátom aki tőzsdézik, majdnem kikelt, hogy nem éri meg lakást venni, így a tőzsde úgy a befektetések és bizonygatta hogy a kamatból bérelhetünk kecót és pénzünk is marad. Szerencsénkre a vásárlás után kb 1 hónappal, tehát most bejelentették a lépcsőház teljes szigetelését és felújítását, és jelentkezett egy házaspár aki nézegette a lakást, a hír hallatán 1misivel megtoldaná az árat. Kérdem Én, mi a jó befektetés, ha nem ez?
    Mindenképp megéri ha kicsit is tudsz félre tenni és foglalkozni azzal a pénzzel, én tudom hogy életünk végéig hálásak leszünk nekik ezért és egy akkora lökés hogy nyugodtan tudunk DOLGOZNI járni, nem pedig azon idegeskedünk, meg görcsölünk, hogy hogy kereshetnénk pénzt munka nélkül!
    Szóval hajrá!

    FACEBOOK trükk! Nyisd meg a saját üzenőfalad, majd nyomd meg az f13-at! Nézd meg mi történik! ;)

Új hozzászólás Aktív témák