Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attiati

    veterán

    válasz PazsitZ #7680 üzenetére

    És mit tehetsz ellene?
    Én, aki eltartom a sok kibaszott ingyenélőt, majd vonuljak a feketegazdaságba, és éljek félelemben, és neveljek gyereket fekete pénzből?
    Vagy maradjak önként és dalolva a mostani rendszerben, és fizessek be pénzt az összes pazarló alrendszerbe, és kapjak ugyanannyit, vagy neadj' Isten még kevesebbet, mint aki semmit nem tett be (értve ezt egészségügyre, nyugdíjra, közlekedésre, mindenre). És ezáltal folyamatosan kapjak kevesebbet, mint amire képes vagyok, vagy mint amiért megdolgoztam.

    Kb leszarom, hogy most nem működik a rendszer. Meg az se érdekel, hogy 20 évig rossz irányba haladt. De nekem hatalmas elvárásaim vannak/ voltak egy kétharmados többségű kormánnyal szemben. Ha az emberek nem is értik, vagy nem akarják érteni, hogy az ország az utolsó tartalékait éli fel pazarlóan, és nincs jövője, akkor kutya kötelessége a mindenkori vezetésnek, vagy a szakmának erre ráébreszteni az embereket. (A közvetlen közegemben és rokonságban pár fiatalt leszámítva senki nem fogja az adást. Az a pár ember is inkább csak amolyan lázadás szinten)

    Kb most vagy soha időszak van. Ha egy ilyen kormány - aki nincs rákényszerítve az emberek óhajára-sóhajára- most nem a jó irányba indul el (függetlenül most a nemzetközi környezettől és rossz lehetőségektől), akkor senki. Márpedig nem. Utána meguntam. Nem fogok széllel szemben pisálni, de a 9 milliós csordába se állok be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák