Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Kobe #57744 üzenetére

    pontosan, annak nagyon komoly ara lehet ha az ember nem hajlando a megtakaritasaival minimalisat se foglalkozni.
    de ne magadbol indulj ki. neked nem erte meg elmenni, es meg sok mas ilyen van. az emberek zomenek meg lehet h van ertelme(en nem tudom mi hangzik, mert nem voltam)
    teljesen egyertelmu h Miklos is benez dolgokat, pl TEVA meg Amazonos cikkek. ill nekem ugy remlik h 2012-13 kornyeken o is tolta a fel Magyarorszag kihal, nem lesz itt aremelkedes mantrat. mostonaban eleg ritkan olvasom mert altalaban negativ dolgokat ir h mit miert nem lehet megcsinalni es mi miert rossz, nem mukodik. marmint konkret befektetesekkel kapcsban.
    amugy mintha emlitett volna ilyet h hozza milyen csilliomosok jarnak leginkabb, szal lehet meg mindig nem csak a gyari munkas az a szint akit eler.
    nekem is vannak munkatarsaim akik abszolut nem is hajlandoak ezzel foglalkozni, pedig szinte mindenki igen jol keres(kulfold)
    az is jo kerdes h egy ilyen tanacsadasnal milyen szinten hagozhatnak el konkretumok, pl szerintem azt jo szivvel nem is mondhatja h vegyel facebookot, mert ki tudja 25 ev mulva mi lesz, es ez egy egyszeri tanacsadas, igy inkabb csak korvonalakban mondhat valamit, ami meg tenyleg 100x elhangzik a neten. sot nagyjabol az akademia nagy resze is benne volt mar a cikkekben evekkel ezelott is.

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák