Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz DeFranco #10855 üzenetére

    [link] 37 volt nyáron, 42,5.... 14% drágulás. dodó akkor 195 volt, most 248 21%. eur 270 most 319 18%. font 300 most 385 28%.
    jól látható, hogy a font húzott legjobban, a koronát nem vitték annyira... a SEK 30 volt most 36,5 21,6% drágulás.

    a nok nem rossz, olyan sunyi tartaléknak megfelel, 100* jobb mint a forint, de nem világpénz, egyelőre nem tépték annyira az árfolyama se pattog úgy, mint pl a dollár, kiszámíthatatlan, valamiért nem fordultak felé a chf-el szemben. én passzolok, a dollár ellenében jó lehet, de én nem erőltetném, olyan próba szerencse.

    én vettem pár ezer cad-ot, múlt héten 230é, már az is 244. soha ilyen drága nem volt, vettem régebben 165 ért is. de most a ft. nagyon forró.

    most vigyázz, 1-2 hó zizis lesz, nem vennék mérget arra, hogy most kell venni. már picit paráznak odafenn, imf találka a jövőhéten, ha hajlandóak kipréselni valami jó hírt és nem lesz beszólás, akkor megyünk vissza 310-re, ráadásul az eurót is ütik, az meg auto forintgyengülést hoz, ott is kell valaminek lenni mert elszabadulhat a pokol. ;]

    én most várnék. és várok is.

    concret_hp.

    az elgondolás jó, most elengedik a forintot, tehát a kommunikációval gyengitik és maradjunk annyiban, elég hatásosan. átváltanak egy rahedli eurót, simán kasza.

    de, hogy nyugtatják meg a piacot gyorsan, hogy újra 300 legyen? hetente nem változik a bizalom, hogy van/nincs. ha beborítják a forintot, azt a Jóisten nem állítja meg, az mnb tartalék meg 2 marék imf pénz se elég.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák