Aktív témák

  • Lord Mixxx

    tag

    Az altalany dijat lehetne tobb csomagban is ertekesiteni. Pl. telefon 100%, telefon+internet 80%/20%, telefon+internet 50%/50%, telefon 100% internet 100%, es akkor mindenki kivalaszthatna, hogy mit is szeretne (a rendszeruk meg tuti tudja, hogy beszed, vagy eppen net megy-e a vonalon es akkor rendesen tudna figyelni is, meg mailt kuldeni ha kozeledsz a %-od vegehez, hogy atfogsz csuszni es valtasz vagy rafizetsz-e.) Erdekes modon pl. USA-ban nagyban letojjak, hogy mit is csinalsz a vonalodon, tok mindegy, hogy net vagy beszed. Van egy alapdij es vannak szolgaltatsok amiket vagy igenyelsz felarert vagy nem Caller ID, hivasvarakoztatas, Long Distance ez tavolsagi hivas, ha soha nem hasznalod minek fizetnel erte stb. Aztan eldontheted, hogy te akarsz-e kapcsolasi dijat vagy inkabb altalany dijba mesz-e. Ezek utan jon a dobbenet: NINCS PERC DIJ, a kutyat nem erdekli, hogy 4 vagy 23 orat beszelsz/netezel, innentol kezdve lenyegtelen szamolaszni, hogy ki hany percet mivel toltott. Az ISP-nel elofizetsz netre es azt a penzt meg ok kapjak. Itt meg nem lattam orara arusitani net elerest, vagy van neted vagy nincs. A dial-up kapcsolat altalaban $18-25 kozott mozog szolgatatol fuggoen a DSL meg $40 korul van. (DSL eseten ha eves elofizetest valasztasz mindig adnak DSL modemet :D neha meg pluszban web-cam-et meg altalanos szokasuk, hogy az elso 1-2 honap ingyenes) Erdekes modon pl. az AOL-nel amig dial-up-ot hasznaltam de csak proba valtozatot (1000 ora ingyenes login-t) es utana betelefonaltam, hogy OK lojjek le az account-ot mert nem fogok elofizetni egy kedves holgy megkerdezte, hogy biztos? mondom igen erre azt mondta, szerinte meggondolatlan dolog lenne es, hogy tudjak meg toprengeni meghosszabitja 3 honapra az ingyenes hozzaferesemet... nem tiltakoztam (aztan 3 honap mulva ez az esemeny ujra le jatszodott, de akkor mar kottotem az ebet a karohoz mert DSL-re tertem at kozben) DSL: :D a szerzodes szerint ok azt vallaltak, hogy 3 het alatt kiszallitjak a DSL modemet meg beallitjak a telefont. A kiszallitas megtortent 2 nap alatt a DSL meg mar mukodott valoszinuleg akkor is csak en nem probaltam ki. Egy het mulva megprobaltam es egybol mukodott. Kellemes meglepetes volt (az ingyen web-cam is igaz tobbnyir porfogokent uzemel..)

    Jo hosszu lett bocs.

    (Hogy ne csak a napviragos oldalrol mesljek: mobil hat az egy sux! Akkor is fizetned kell ha teged hivnak igy altalaban az emberek nem szivesen adjak meg a mobil szamukat.... viszont jo dolog pl. voicestream-nal, hogy ha egy ember fizet elo 2 mobilra (pl apu-anyu) akkor ok egymast ingyen hivhatjak korlatlan ideig/idoben)

Aktív témák