Új hozzászólás Aktív témák

  • aesir

    veterán

    válasz Drizzt #360 üzenetére

    Pontosan ezt érzem én is. Volt egy időszak, mikor mindenféle hülyeséggel megtaláltak, erre csak azt szoktam mondani, hogy ''Minden megkezdett órára 25.000.-Ft+Áfa az óradíjam, ha ezt készpénzben kifizeti a számlám ellenében, szívesen meghallgatok bármit. A szabadidőm pedig ennek pontosan a 3x-osába kerül, lehet mérlegelni'' Valószínúleg emiatt kivehettek valamiféle adatbázisból, mert jó két éve nem zaklat senki. Különben meg köszönöm, napi fogyasztási- vagy fogyószközök szintjén magam is ki tudom választani a nekem megfelelőt, ha pedig nem értek valamihez, akkor SZAKEMBER és nem ''szakember'' tanácsát fogom kérni.

    Mellesleg az mlm már az ötvenes évek amerikájában elindult, akkor is azt mondták, hogy tíz év múlva már szinte csak ez lesz mint uralkodó kereskedelmi forma, aztán meg lehet nézni még mindig hol tart. Kispénzű emberek megvezetésénél és a nagy karrier lehetőségénél. Ha valaki tehetséges és kitartó, az anélkül is nagy karriert futhat be, ehhez nem kell semmiféle ''szponzort'' eltartani.

    Van saját életem...

Új hozzászólás Aktív témák