Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    LX100 első tapasztalatai:

    Mivel a számítógépemet nem készítettem fel a fogadására, így csak annyit tudok elmondani róla, amit eddig bütyköltem vele:

    - Doboza tetszik, meglepően kicsi de nehéz ami azt sugallta, hogy ami benne van az masszív!
    - Kibontva minden tartozék a helyén volt, igényes csomagolás és elrendezés.
    - Nem mellékelték a netről letölthető teljes ~330 oldalas kézikönyvet, hanem egy rövidített változatot. Ezt egy picit hiányoltam, de semmi gond, letöltöttem és gépről fogom majd olvasgatni.
    - A gép meglepően kicsi. Fogása kényelmes, igaz a Canon S3 IS-nek volt egy kiemelkedő fogó felülete, de semmi gáz teljesen szokható.
    - Kissé féttem az LCD kijelzőt. Erre lehet kapni valami védőfóliát?
    - Sapka és a Pánt rögzítésre került. Szöszmösz meló volt, de sikerült, jól néz ki.
    - Életem első akksis gépe, így azonnal feltettem tölteni az előírásoknak megfelelően. Töltő igényes, kijelzős, s még villogással történő jelzéssel ad figyelmeztetést, ha az akksi hőmérséklete nem megfelelő! Ez tetszik! Jó lehet ez már alap, de nekem új!

    Egyenlőre egy 4GB-os Sony alapkártyával fogom használni, míg meg nem jön a 32GB-os Extreme kártyám. Tegnap jött E-mail hogy feladták, gondolom 2 hét mire megjön...

    Egyenlőre ennyi. Tudom ez még uncsi meg minden, de én ilyen vagyok, leírok inkább mindent, hátha kedvet kap valaki egy LX100-hoz. :)

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák