Új hozzászólás Aktív témák

  • dudi

    senior tag

    válasz Jazz #19265 üzenetére

    szia,

    köszi a tanácsot, csak a tükrösökkel van egy nagy problémám ebben a szituban.
    Ugyanis nem nekem kell elsősorban a gép, én csak kb. havi-2havi rendszerességgel lennék megbízva a használatával.
    Egy olyan gépre van szükségünk, amivel koncerteken lehet jobb minőségben fényképezni. A mostani kompakt canon erre ugye nem a legideálisabb, de mindenki kezébe oda lehet adni, hogy kattogtasson...
    És ez az egyik fő szempont, az árra egy max keretet írtam, amit csak akkor lépnénk túl,ha ténylegesen annyival többet érne a mi helyzetünkben.
    A 30k-s gépek meg annyira rosszak és használhatatlanok, hogy fel se merül, mint lehetőség.
    Szóval a két legkritikusabb szempont a lehető legkönnyebb kezelhetőség :), és a jó minőségű képek sötétített belső tereken, automatikus beállítások mellett.
    Tudom, hogy milyen mívoltú a kérdésem, de hát éppen ezért kérek segítséget :P

    És akkor ez a fuji szar? mert gondoltam rá, hogy kipróbálom a hétvégén, de ha nem is érdemes (sötétben úgyse tudnám megnézni, max a kezelhetőségét, de azt a pixinfo dicsérte)

    Sounds like your fix is worse than your problem...

Új hozzászólás Aktív témák