Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    Sziasztok

    Az adatlapomban leírt konfigomhoz kellene egy olyan táp ami a következőekkel bír:

    halk, vagy akár hangtalan
    olcsó :)
    márkás, értem ez alatt, hogy stabil legyen

    a gép húzva szokott lenni, de sajnos valami oknál fogva, a mostani csiftekem, nem akarja az igazat ezen a téren, ezért keresnék egy másikat

    Ha még valami kiegészítés kell, hogy megdajatok, egy-két típust akkor csak nyugodtan szóljatok. :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    Tagan 430 w-os tápja TG430-U15 pontosan jó rossz ajánlott nem :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    Elvileg elérkezettnek látom a tápcserét csak nagy kérdésem van

    most egy 600-1200 noctua teljesít benne szolgálatot és a kérdésem -persze gondolom hogy olyan halk gyári ventis nem lesz- hogy megközelítő halkságú táp gondolok itt a cgt csifikre és az fsp sagákra elérik ezt a szintet vagy legalábbis megközelítik? nem "gond" ha terhelésnél játék egyebek felmegy akkor feltekerem mindig a noctuát is a kérdésem, hogy amikor este pihen a gép akkor ugye nem hangos? -igaz nekem a nem hangos a tök néma :)- ehhez tartozik hozzá a másik kérdésem, hogy inkább vadásszak valami használt tápot amibe ugye garivesztés nélkül beleaplikálhatom a noctuát és akkor kész?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Dyno #5268 üzenetére

    hm hát nem is akarom a zsír új tápba beletenni a ventit :) azért gondoltam egy használtat venni :)

    hát nem tudom tényleg, ez a nem fogod hallani dolog vettem a noctua előtt egy sharkoon ezt a golflabdás kibebaszotthalknak eladott fekete-fehér ventijét 2 nap alatt el is adtam mert számomra rossz volt a motorhangja a noctuával ilyen baj nincsen, alapon tényleg semmi hangja, és a gyári adat 8db most ezt ahogy én olvastam az itt leghalkabbnak tartott tápok sem érik el -ezt nem bántásként mondtam csak észrevétel- és ezért félek én, hogy ha megvenném a tápot teszem azt a saga 2 öt 10k ért akkor néha számomra rossz orgánumú lenne a ventije hangja, és ha az pont alapállapotban van, akkor annál már csak rosszabb lehet.

    Amúgy azt jól látom hogy a csifi ctg 500asán nincsen főkapcsoló?

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Dyno #5282 üzenetére

    terhelésnél mindig feltekerem :) mondtam amint elindítok valami játékot tekerek egyet és maxon megy, de akkor ez biztató, ha tényleg csak ennyit pörögnek ezek, mert akkor nem fogom hallani, azt meg hogy mi nyomja el meg mi nem, minden másomnak egy hangja sem lesz, szóval arra törekszek, hogy semminek ne legyen egy deka hangja sem :)

    Látom a te tápod azért nem ezt az árkategóriát képviseli főleg a nagyobb testvérei :)
    Néztem ctg 450 est az is olyan jó mint az 500as? mert akkor lehet, hogy az lesz, tettszik az fsp külseje, biztos jó marketing fogás, hogy "kitűnik" a szürke tömegből, de azt a plusz pénzt megbánnám 2hét alatt amit ráköltenék a "másságára"

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    ismerősöm itx beépített tápos házat szeretne venni egy i7 es confighoz -vga nem lesz benne-

    ezt a házat nézte táppal a házas topikban ide irányítottak hozzátok, hogy kérdezzelek meg benneteket, vajon ez a táp elegendő lesz-e az i7es configjának, mert erre van kerete sajnos

    merje ezt megvenni vagy tegyen hozzá még?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Potzee #42184 üzenetére

    köszi mindenkinek, az sok neki 21k sajnos :(

    ezért vadászik olcsóbb dolgokra, mert ajánlották neki számtechboltosok -mondtam neki, hogy az néha felejtős dolog- így akkor ajánlani fogom neki ezt a kombót ezzel a táppal, vagyis amit fentebb linkeltetek a 9k-s és akkor keresünk hozzá valami házat

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    Sziasztok, kérhetnék egy kis segítséget

    1.: Mennyit szánnál rá?

    ● Legjobb ár érték arányban keresgélek, mondhatni félig meddig lowbudget gép a cél, sajnos nem vagyok tisztában a jelenlegi árakkal, így kb. egy 20e Ft-ban maximalizálnék.... persze ha van 10k-ért is nekem megfelelő táp akkor az is teljesen jó :)
    2.: Milyen gépre kötnéd(az adatlapodra is hivatkozhatsz)?
    Lap: pl. Asrock H410M-HDV / MSI H410M Pro
    CPU: i3-10100F
    Ram: DDR4 16GB (2x8-as KIT)
    Vga: valami alap vga lesz benne, amivel fh-d filmeket és videókat letudok játszani, vagy másik procivariánst, amiben van beépített IGP
    +1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
    Szeretnék egy halk gépet.... a régi gépemnél ezt egy Nochtua venti utólagos beépítésével és egy potméteres szabályzással oldottam meg, új táp esetén ez garivesztés végett nem kivitelezhető, így a fő szempont az az lenne, hogy lehető legtöbb esetben a lehető legcsendesebb legyen a táp ventije

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák