Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebaj Fóbiás

    aktív tag

    Sziasztok!

    Seasonic G 360 mennyire okés? Annyira, amennyire a neve alapján elvárható? Nincs valami olcsósítás miatti hátulütője, pl alacsonyabb kategóriájú venti, vagy ilyesmi? Nekem "nagyon optimális" lenne teljesítmény (100-180W terhelés) és ár szempontból is. A nem feltétlen mérvadó ipon meghibásodási statisztikája kicsit fura.. 11,1%?! Gondolom 9-et adtak el, ebből egy hibás volt; nem egy reprezentatív minta, szóval annyira azért nem aggódom.

    Régóta szemezgetek a tápcserével, de valójában csak a buhera-vágy hajt, a VX 550 hét évesen is fiatalosan tolja az ipart. Emiatt gondoltam, hogy megelégedésem jeléül maradnék a márkánál (mármint Seasonic, nem a Corsair), még ha kapható is lenne nem rosszabb alternatíva olcsóbban. Bár gold matricás nem tudom van-e ennyiért más, ti gondolom tudtok azért párat. :) A hatásfokhoz ragaszkodnék, jelenleginél nem nagyobb zajszinthez szintén, modularitást elengedtem, de pár ezresért pluszban az is játszhatna még. Kíváncsiságból és tudásvágyból szívesen hallanék tőletek pár konkurenst 30K HUF alatt.

    Üdv!

    Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

Új hozzászólás Aktív témák