Új hozzászólás Aktív témák

  • jerro77

    csendes tag

    válasz Visormail #144206 üzenetére

    huh ez durva :Y tipikusan ugyanezek a szimptómák.
    Nálam szintén 2 éve volt az első eset, már akkor elkezdtem végigtesztelni mindent a gépben...magát a Seasonic-ot is visszavittem az Aqua-ba, hogy vizsgálják be mert semmilyen egyéb hibára utaló jelet nem találtam (értékek tökéletesek, tube/net/sima irodai móka közben 0 előfordulás) ellenben, ha ráindítottam bármi játékot, vagy akár egy benchmarkot azonnal reboot. Eventviewer-t átnéztem, még csak rendszer error log se.
    Akkor visszaadták nekem azzal a szerrel, hogy ők "végigtesztelték" és semmi hibát nem találtak

    Majd késöbb, mikor az akkori alaplapomat is lecseréltem, azután megszűnt a probléma...másfél évig minden tökéletes, aztán az elmult 1 hónapban újra elkezdte, körbecserélgettem mindent, az itthoni elfekvő cuccokból...alaplap/VGA...rápróbáltam...a hiba ugyanugy fennállt, mígnem tegnap kicseréltem egy sima Chieftech 500W-osra (aminek persze full rövidek a kábelei így házba beépíteni még nem tudom, most ki van ide pakolva az asztalra :D ) de azóta nem jelentkezett hiba (fingerscrossed) ... járatom/használgatom, megnézem hogyan viselkedik :F ...de mindenesetre számomra is érthetetlen

    az meg hogy többeknél is ugyanez...hát rémisztő...tényleg világjárvány van vagy mi :)) ?

    Ryzen 5 2600, 16GB, 1650 SUPER, Windows 10

Új hozzászólás Aktív témák