Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbj19

    csendes tag

    válasz Kabri #162602 üzenetére

    Sziasztok!

    Nekem a sima Redmi Note 3 van még, az akksija kezdett tavaly kicsit púposodni és egy sárgás csíkot nyomott a kijelzőre. A téli hidegben ez a jelenség kevésbé jelenik meg, mint a nyári forróságban :D Bár nincs baja, de kezd kopott lenni meg lassú, na meg a 2/16 GB kombó nem túl combos manapság.
    Hasonló árban gondolkodom a cserén, mint anno ez volt, ilyen 50-60k körül, a kamera tök mind1 nekem (vagyis hát gondolom nehéz lenne az 5 évvel ezelőttihez képest visszalépésbe futni), jó lenne 6 GB ram meg minél több tárhely. NFC meg 5g mindenképp plusz lenne, mert hasonlóan hosszú időre terveznék vele mint a Note3-al. Ja meg a kijelzőn azt az ocsmány szelfikamera félszigetet utálom, ha lehet, akkor elkerülném. Kb csak netezésre meg telefonálásra használnám. Lehet, hogy ezt a készüléket még nem találták fel, nem követtem mostanában a trendeket :N

    [ Szerkesztve ]

  • dbj19

    csendes tag

    Sziasztok!

    Jó sokat visszaolvastam, így most 60-80k körül keresve ahogy nézem a redmi 9t, redmi note 10, redmi note 9 pro, note 9t, poco x3 kiscsoport van ajánlva újonnan. Igazából önmagában ennyi tökkelütött verziót előállítani is mutatvány, így hátha lesz valaki, aki jól mozog ezekben és tud válaszolni.
    Szóval az utóbbi időben a telefonokban lévő procik és gpu-k fejlődése indokolta ezt a millió új verziót? Ezekben valóban érezhetően jobb és újabb hardver van, mint az azonos nevű csak 8as vagy 7es számúakban?
    Van esetleg értelme ebben az árkategóriában nem újat vásárolni, hanem egy régebbi, de akkor magasabb kategóriás telefont használtan venni (gondolok pl. Mi 9T-re 70-80k-ért)? Vagy azok hardveresen nagyon el vannak maradva? Kamera minőség nem érdekel túlságosan, főleg a processzor meg gpu, meg legyen sok ram, netezni, videót nézni, mindennapi használatban folytonos legyen a működés, az sem ártana, ha ez a kövi néhány évben így is maradna.

    Nekem annyi lenne még fontos, hogy a kijelzőn ha lehet semmiféle lyuk meg sziget meg ilyesmik ne legyenek (ezért is gondoltam Mi 9T-re, vagy K30 pro, K20, de utóbbiak itthon nem kaphatók??) de kétlem, hogy ennyiért van ilyen készülék :F :F

Új hozzászólás Aktív témák