Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsuzs_ka

    újonc

    Sziasztok,

    Szeretnék egy kis segítséget kérni, HTC Desire 500-s telefonom bírta majdnem 2 évig (közben már most vinném 3. alkalommal garira, mindegy is, különböző okok miatt nem megoldható már a gyári gari, de baromira elégedett voltam vele a folyamatos kiújuló kijelzőproblémáit leszámítva..) szeretnék cserélni.

    Kártyafüggetlenül, 40-60e- Ft között. (Flottás vagyok, de 2 végletből tudnék választani, max 30e Ft-ig vagy 90 fölött, a középkategória nincs listában... ezért döntöttem a kártyafüggetlen mellett). Szűkös a keret... de azért ezért a pénzért szeretném a legmegbízhatóbb telefont hazavinni.

    Kizártam a Samsungot, az LG-t és a HTC-t (fáj a szívem a miatta, de én ezt a gari-maceárt nem csinálom végig újra....).

    Néztem viszont (fajtánként több készüléket is) Leonovot, Acert, Prestigiot (vagy ezt is húzzam ki? Viszonylag új cég, Ki mit tud ezekről a készülékekről?) és Huaweit.

    Ami fontos számomra a készülékben: legyen gyors (nyilván tisztában vagyok vele, hogy ezért az összegért nem fog magától "kávét főzni",) :D , a szerviz hazai legyen (vagy legalább eu-s), a belső mem minimum 8 giga és bővíthető legyen (volt már olyan ami azért esett ki a listámról m nem volt bővíthető a memóriája) és mivel már a htc-m is szebb fotókat csinált, mint a fényképező gépem anno.. ezért a hátlapi kamera az legalább 13 mp. Remélem azért ezek nem nagy elvárások... Bár most hogy visszaolvasom... :( nem tudom... Csak próbálok szűrni. Na igen és a dizájn... Nem vagyok oda a nagy tepsikért, de maximalizálnám a 4'7-t ,mert azt még tudom kényelmesen kezelni. :)) Semmilyen játékra, sem szelfi-őrületekre nem szeretném használni és a színe sem különösebben fontos, csak úgy lazán hétköznap és legalább 2 évig...

    Szóval elakadtam... (cikkeken, összehasonlításokon, baráti véleményeken, teszt videókon vagyok túl)
    Mivel az álomtelefonom jelenleg bőszen 100 fölött van, és egyelőre nem én vagyok a cég csúcsvezetője csak kis dolgozója, addig igyekszem megvalósítani abból, ameddig a takaróm ér. Szép képzavar volt, :D de biztos értitek. ;)

    Konkrétan eddig ezeket nézem meg: Lenovo 5-6000, Acer Liquid Jade, Prestigio Grace x5 és MP 5507, Huawei Ascend G6 és G630
    Ja és még egy kérdés... Ha van rá lehetőség érdemes-e szerintetek ennél az árkategóriánál + 1-2 év garit venni?
    Mit szóltok? Természetesen ha tudok, ilyen összegért sokkal jobbat, szívesen várom az egyéb ötleteket.

    Remélem minden fontos infót megadtam. Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket! :)

  • Zsuzs_ka

    újonc

    válasz BenHans #85613 üzenetére

    Naggggyon szépen köszönöm a segítséget!
    Azt hiszem a Honor4c tudását elnézve, tréfáltam a saját felsorolásommal. :B
    Felvettem a listámra! :) (a többit meg kihúztam) :D

Új hozzászólás Aktív témák