Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czzz

    újonc

    Sziasztok!

    Lassan 4 éve használom a Desire HD készülékemet, és úgy döntöttem, hogy eljött a csere ideje. A telefonnal túl sok gondom nem volt, de pár apróság zavart. (1 év után a telefont szervizbe kellett küldeni, mert a hangerő szabályozó gomb kiesett, 2 év után komolyan akadozni kezdett a droid, fénykép vaku használatánál néha kikapcsolt a telefon).

    Egészen 1 héttel ezelőttig biztos voltam benne, hogy a htc one lesz az új szerzemény, de miután olvasgattam a teszteket, a lumia 920, esetleg 925 elbizonytalanított. Egyrészt a htc szerviz 3 éve sem volt az igazi, de ahogy hallom az most talán még rosszabb lett, másrészt nem vagyok meggyőződve arról, hogy az Android többet nyújt, mint a WP8. (a here drive +-ról pedig még nem is szóltam)

    Ti mit javasolnátok? Melyiket érdemes inkább beszerezni? A kamera nekem másodlagos, ami fontos, hogy strapabíró legyen, üzleti jellegű felhasználás menjen rajta, ne akadozzon, legyen az akksi erős, és navigációra is tudjam használni.

    A htc one gyönyörű telefon, tetszik az alu, de az android az elmúlt 3 évben nem győzött meg. A WP8-ról is hallottam negatívumokat (notifications hiánya, outlook állítólag nem tölti be a korábbi emaileket, stb.)

    Köszi a javaslatokat előre is!

  • czzz

    újonc

    válasz albiosz #32400 üzenetére

    Köszi mindenkinek a segítséget. Megkérdezem a lumiásokat a tapasztalatokról. Kicsit sajnálom a one-t, mert szerintem gyönyörű telefon lett, ugyanakkor meg nagyon szimpi a WP8 és nagyon kipróbálnám... :/

Új hozzászólás Aktív témák