Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sampe

    aktív tag

    Sziasztok!

    Telefoncserén gondolkodom, mivel a Samsug Wave-el nem vagyok megelégedve. Az elvárásaim a telefonnal szemben:
    Android, Super amoled kijelző, Wifi, GPS (hamar jelet találó), használható szép kamera, hosszú üzemidő (egy napot erős használat mellett is jó lenne ha kibírna)

    - Árkategória. minden ajánlatot meghallgatok, de nagyon maximum 50 ezer ft de természetesen ha olcsóbban van az sem gond
    - Használt érdekelne, újra nem futja sajnos
    - Hol vennéd meg? Mindenféleképpen gyárilag függetlent szeretnék, hardveraprón gondolkodtam.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezek, ami egyben jó is.
    - Mire használnád? Telefonálás (nagyrészt), sms írás(kisrészt), gmail (kisrészt), navigáció(változó, közepes igénybevétel), zenehallgatás(nagyrészt), fényképezés(nagyrészt), netezés (nagyrészt)
    - Elsősorban androidot szeretnék, a sok app miatt (leginkább a navigáció érdekel.
    - Milyen kialakítású telefont keresel? 3,3 Colos kijelzővel megáldott telefon szeretnék, tehát kb akkorát mint a Wave- az méretben tökéletes.

    Első körben az Xperia Ray- felé kacsintgatok, nem tudom lenne e ennél jobb választás
    Tanácsokat várok, köszönöm!
    üdv :R
    Sampe

    "A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

  • sampe

    aktív tag

    válasz btudos #472 üzenetére

    koszonom

    ha mondjuk felemelnem a vetelarat amit ra szannek, keresve se talalhatnank jobb telefont? a fözött szoftverek milyenek ra?

    meretben mindenkepp ekkorat szetetnek egy kezben tartani kenyelmes meg ugye nem szeretnek feltunoskodni hogy milyen telefonom van, ki tudja kinek tetszene meg... amilyen vilagot ma elunk sajnos..

    "A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

Új hozzászólás Aktív témák