Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci2110

    csendes tag

    Sziasztok!

    2év után elérkezett lett az idő, hogy lecseréljem a telefonom, de nem tudok dűlőre jutni.... ebben szeretném kérni a segítségeteket.

    - Árkategória. max. 70-80.000
    - Használt vagy új? Új
    - Hol vennéd meg? Nekem mindegy
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Viszonylag hosszú távra venném, 2 év minimum jó lenne.
    - Mire használnád? Elsősorban fotózás, böngészés, email (gépelés), gps, navigálás,zene hallgatás, social appok, olvasás, meg talán video nézés (később fizetés, ha már elterjedtebb lesz)
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Nem
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Nem határolódom el a vágódeszka mérettől sem :D

    Alapvetően két telót találtam: Redmi Note 7 és Mi 9 SE. De ezek közül mindegyik üti valamelyik követelményemet :D A kérdés az lenne: Legyen most Note 7 és később lecserélem egy NFC-s készülékre vagy megéri a többletpénzt a Mi 9 SE, remélve hogy 2-3+ évig szépen elzakatol? Xiaomi esetben érdemes lenne megvárni a hivatalos shopba való érkezést vagy rendeljem pl. turbadoról?
    De, ha tudnátok ajánlani más típust is azt nagyon szépen megköszönnem :)
    És a válaszokat előre is. :R

  • laci2110

    csendes tag

    Sziasztok!

    Igazából a lehetséges összes összehasonlító videot/leírást már megnéztem, de nem sikerült dönteni-e 3 eszköz közül:
    Redmi Note 7
    Xiaomi Mi 9 Se
    Samsung Galaxy A50
    Valakinek van egy jó aduásza az egyikhez?
    Amire kellene: Email, böngészés, olvasás, zene hallgatás, GPS, kamera csak annyira, hogy "jó" képeket lőjek vele néha :D Hasonlóan az előzőhöz én is hosszabb távra venném , már amennyire ezt lehet mondani a mai mobiloknál.
    Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák