Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz akos727 #70048 üzenetére

    Én a G2 -t venném ha az üzemidő fontos + beépített funkciók (szebb kijelző, erősebb akku, wolfson dac, infra port, stb. nyalánkságok - finomságok) :))

    És a G2 -re is ugyan olyan jó a support ... főzött romok ! :K

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

  • iamdoki

    tag

    válasz akos727 #70048 üzenetére

    Hú barátom, ha hozzászoktál az iPhone folytonosságához, minden androidos modell "akadozós" lesz számodra. Sajnos a legkeményebb dolgokkal ellátott androidos telefon is megröccen nagy ritkán, ez inkább a rendszernek tudható be. (Ez persze csakis saját meglátás, imádom az android adta lehetőségeket, de mindennapokra iPhone 5-öt használok)
    Ha nem zavarnak tizedmásodperces különbségek, akkor nem lényeg :)
    Nekem az android a kísérletezésre való, leginkább tabletek formájában már.
    A Windows alapú készülékek is jó alternatívák, ha kicsit ki akarsz szabadulni az Apple adta kötelmek alól, volt nem egy WP telefonom, imádtam őket, csak nekem egy idő után minden telefon unalmassá válik :)

    Ha mindenképp az Android mellett döntesz, érdemes valami komolyat venni.
    Nexusoknál jó tudni, hogy fejlesztői készülékek, sajnos bele kell nyúlni, ha kellenek az extra, kényelmi funkciók. Ha szeretsz/szeretnél kicsit rendszerszinten belemászni, akkor elsőrangú, mert hatalmas tábort mozgat meg minden Nexus modell.

    Az LG G2 nem rossz alternatíva, árban is elfogadható készülék. Fogásra is kényelmes, és szerintem jó a minősége is. DE, továbbra is fenntartom azt az állítást, hogy az iPhone zökkenőmentességét nem tudja hozni sajnos :(
    (Xiaomi és Lenovo ami nekem kicsit visszaadta az iPhone élményt, talán azért, mert ők aztán átszabják a dolgokat rendesen. A Miui és a VibeUI elég jól teljesít. A Samsung kinézetét nem szeretem, Sony szintén zenész számomra, de van ezer alternatíva...)

    És nem, nem vagyok megrögzött almafanatikus, csak tudom milyen az, amikor az ember ennek a sebességéhez szokik hozzá. Minden platformnak megvannak az előnyei és a hátrányai is. Erről olyan hosszú regét lehetne írni...de nem akarok :)

    Ha Nexust választasz, inkább az 5-ös fele érdemes menni szerintem. Ha nem akarod mókolni, akkor G2 vagy iPhone 5S, ez már ízlés és pénztárca kérdése :)

    "Because I sad so, that's why..."

Új hozzászólás Aktív témák