Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Ájvé #68193 üzenetére

    Jó csak itt arról van szó, hogy én adnám neki a saját Blade Q-mat, ami nem mini, tehát 4,5 colos. Maga kategóriájában szerintem is kiemelkedő a cucc, aztán nem tetszik neki, mert a Blade Q nem létező designja nem valami meggyőző :DDD

    Amit tudni kell a Blade Q-ról:
    MinecraftPE infinite mapos szervert háttérben futtat, nagyon jó a RAM kihasználás, indítás után fél giga szabad, nem egy SGS3 bloat tömeg.
    Játékból sokat nem próbáltam, kecskével küzd, de élvezhető, MCPE meg szépen szalad. Egyik se kicsi erőigényű, de nem is látványos csicsa.
    Netezni, gmailre villám.
    WiFi jelerőssége jó, GPS is működik, bár az igen vastag felhőzet, vagy épület akadály neki. De szó sincs a szokásos MTK hibáról.
    Kamera az van benne. Számomra említésre se méltó, de amit Klepto összeszedett, azokhoz a viccekhez képest azért mégis jobb. 720p HD felvétel van. Sajnos a kamerahang nem kikapcsolható, de ha ráérek rootolom.
    Ugyanis hely az nincs, mert gyárilag felraktak rá 20 tonna felesleges és letörölhetetlen, áthelyezhetetlen appot, amit ha frissítesz, akkor ugye 2x is foglalja a helyet :W
    Amúgy gyári beállítási lehetőség a belső és külső SD cseréje, tehát ha a /systemen csinálok helyet, onnantól nem lesz gáz.
    Értesítőled nem RGB, csak vörös-zöld.
    Hátlapi hangszórója nem a legjobb, tényleg csak csengésre, jelzésre jó. Persze tudom, stereo hangszórós telók után minden szar lesz.
    Fogása szerintem jó, anyaghasználat meg a legolcsóbb, bár van ennél rosszabb is sajna. Ez legalább egyben van, és a bőrnek kellemes fogású.
    Vakuja, zseblámpának, rohadt erős.
    Közelségszenzor van (mostanában nem tudom hogy hagyják ezt ki)
    Gomboknak háttérvilágítása van.
    Betekintési szög nagyjából 180°, de a fényerő csökken ha már síkban van a teló, de nem olvashatatlan. Inverzió, torzulás nincs.
    Akku kellően erős. Elvileg 2 mikrofon van.
    Oprendszer meg 4.2.2 és az is marad.

    kb ennyi, nagy tapasztalatom konkurens termékekkel nincs, csak látom és hallom a környezetemben a káromkodásokat

    Galaxy S-nél is az a legnagyobb baj, hogy nincs 1GB RAM, SWAP mellett indul sok cucc, látszik hogy erő még volna...
    szóval a fél giga az tényleg kevés.

Új hozzászólás Aktív témák