Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    válasz CactuS #53249 üzenetére

    Szevasz!

    Moto E: az megvan 40-ből. Led-villanó az nincs és ne akarj vele macro-t fotozni (például nyugtákat), de autó sérülés fotózásra alkalmas. Navi szépen teszi a dolgát, nagyon pontos tartja a jelet. Komolyabb játékokat is viszi, de 2,2 GB szabad hellyel kell gazdálkodj így nagyon komoly játékok már nem férnének rajta el.

    Moto G Dual sim 8GB:
    Picivel több mint 50 ezer forint. Ő a nagyobbik testvér, itt max annyi a gond, hogy nem tudod kártyával bővíteni. Azt nem tudom a dual sim hogyan fogadja a hívásokat.

    Mindkét készülék menüje angol (magyar az nincs).

    WP telefonokkal is van tapasztalatom. Macro-fotozásban jól teljesítenek, mondjuk a színek kissé élettelenek. Megbízhatóak, gyorsak, egyszerűen kezelhetők és épp ezért okoznak sok bosszúságot is. 512 RAM-al is szépen teszik a dolgukat, kivéve a böngészést, meg vibert, meg pár dolgot, ahova szerintem kell az 1 giga RAM. Fél évig használtam egy belépő szintű 520-as Lumiát és nem lassult be (néha picit röccent, de nem volt vészes).

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

Új hozzászólás Aktív témák