Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz Ájvé #147960 üzenetére

    Igen, a note 7 is benne van abban a kevésben, amit olvasgatok :) Ez a 195 eurós ajánlat ez hol érhető el?

    (#147961) TeeJay Nem nekem kell új teló, hanem a csajomnak. És nem arról van szó hogy ki mivel bír el, hanem hogy ha nincs gyakorlati értelme annak hogy egy 200 grammos telefont vigyen az ember magával, mert mindent ami kell be lehet rakni nagyjából 160 grammba is. Ismerem a telóját, volt korábban nekem is olyan, végig fém keret, volt hogy véletlenül hozzávertem egy fém szekrényhez, és semmi baja nem lett, illetve a szekrényről leszedte a festéket :) Nekem is húzta a zsebem, tudom hogy nem kellemes cipelni. A mostani telóm 40 grammal könnyebb, ami papíron tényleg vicc, 5 szelet parizer tömege, de érezhető a különbség. És figyelembe veszem a kívánságát, ha ő nem akar újra ilyen nehéz telefont, akkor könnyebbet kell keresni, még akkor is, ha nincs túl nagy választék.
    Amíg otthon a budin üldögélek és közben nyomkodom, addig az látom az előnyét a nagyobb készüléknek. De amint zsebre rakom és húzza a gatyát le rólam, érzem hogy a combomnál idiótán feszül a zseb és bizonyos magasságnál nem tudom ezért feljebb emelni a lábam, na akkor már csak a hátrányát érzem a lassan falra felfúrható méretnek.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák