Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz sfdrakex #144940 üzenetére

    Bocs, de már van neki U, így nem is tudod lebeszélni. Ha lehet, maradjunk a realitás talaján, és ne essünk túlzásokba ilyen 30k-ért 300+-os dolgokkal. Saját tapasztalat nélkül minden márka minden típusát nem kellene kapásból lehúzni. Értem én, hogy egy Redmi Note 7 már tuti, de van aki annyit sem áldozna rá, és mégis inkább venne egy új mobilt, mint használtat. Talán a Xiaomi, meg a Huawei és még sok másik márka is úgy kezdte, hogy ócska szar kínai, nehogy megvegye valaki, és tessék, most hol tartanak.

    Csak arról beszéltünk ketten is, hogy alap dolgokra sokkal szimpatikusabb(nagyobb méret, több tárhely, sokkal jobb kamera, jobb külső, fém hátlap, stb.) az A5 Pro a 30k alatti Redmi 7A-nál, amit itt ajánlott. De ezt még nem cáfoltad.
    A5 Pro-ról néztél teszteket, vagy másik típusokról? Milyen sorozat/széria hibákat láttál, ami a többinél nem fordulhat elő?

  • hhgygy

    senior tag

    válasz sfdrakex #144940 üzenetére

    Én nyugodtam vettem Umidigit, miután annak idején 50-ért használtan vettem először egy Umidigi Z1 Pro-t 5,5" HD Amoleddel, 6/64-gyel, tökéletesen működött, csak leejtettem és nem érte meg megcsináltatni. Ezzel a speccel abban az időben 150 alatt nem kaptál "márkás" új telót.
    Utána vettem egy Umidigi A1 Pro-t a nejemnek, aki egy éve folyamatosan nyüstöli, soha semmi gondja nem volt vele, de azt is összetörtük és gyorsan kellett dönteni, ezért használtan vettem még egy ugyanilyet kéz alól 25-ért és azt folytatta használni.
    Tény, hogy az Z1 Pro-t Android 7.1-ről, az A1 Pro-t Android 8.1-ről soha nem fogják frissíteni, de tökéletesen megfeleltek a céljainkra.
    Ja, és mind a kettő meglehetősen közepes - értsd: szar - fotókat csinál, de ez meg nem érdekel egyikünket sem, a macskánk fotózására nappali fényben megfelel. :N

    [ Szerkesztve ]

    Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

Új hozzászólás Aktív témák